17-19 березня 2015 р. у м. Рівному проходив Всеукраїнський конкурс – змагання з радіоелектронного конструювання, організований Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.
У заході взяло участь 10 команд з дев’яти регіонів України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Черкаської областей, міст Києва та Рівного. Всього у Всеукраїнському конкурсі змагалось 35 учасників.
Практична частина Всеукраїнського конкурсу з радіоелектронного конструювання проходила на базі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування. Під час змагань учасники продемонстрували свої знання та уміння в галузі радіоелектроніки та творчий підхід до виконання завдань.
Відповідно до рішення суддівської колегії, відбулось нагородження переможців дипломами Українського державного центру позашкільної освіти відповідних ступенів в особистому (молодша та старша вікові групи) та в командному заліках.

Команди-переможці отримали такі нагороди:
– Диплом I ступеня – команда Рівненської області;
– Диплом II ступеня – команда Дніпропетровської області;
– Диплом III ступеня – команда Івано-Франківської області.

Всеукраїнський конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання, традиційно став подією, яка викликала суспільний резонанс. Учасники конкурсу не тільки плідно працювали та спілкувались між собою, але й дали інтерв`ю Рівненському Обласному телебаченню. Найяскравіші моменти змагання змогли побачити всі зацікавлені. В наступному році гостинний Рівненський край чекає продовження зустрічей на здібних до здійснення творчих задумів в сфері радіоелектронного конструювання ентузіастів позашкілля.


2 (1)3 (1)5 (1)9 (1)6 (1)1 (1)