17 березня 2015 року на базі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування відбулося відкриття Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. Організаторами змагань є Український державний центр позашкільної освіти та комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Захід триватиме з 17 до 19 березня. Змагання з радіоелектронного конструювання проводяться з метою організації змістовного дозвілля, стимулюють творчий та інтелектуальний розвиток учнівської молоді, підвищують технічну майстерність вихованців. Адже, будуючи електронні саморобки, діти виявляють конструкторсько-технологічні здібності, вони здобувають навички роботи з інструментами, у юних конструкторів виникає цікавість до історії розвитку радіотехніки та електроніки.

Позмагатися за звання найкращого радіоконструктора на Рівненщину прибуло 20 учасників з дев’яти регіонів України: Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської та Черкаської областей і міста Києва.

Учасники змагатимуться у двох вікових категоріях: молодша (12-14 років) та старша (15-18 років). Програмою заходу передбачено проведення теоретичного заліку, розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою. Розробка друкованої плати відбудеться у два етапи: розробка друкованої плати на папері, а потім – перенесення малюнка друкованої плати на фольгований текстоліт. Далі учасники візьмуться до монтажу розробленого радіоелектронного пристрою.

Суддівську колегію змагань очолює Калита Григорій Степанович, завідувач лабораторії радіоелектроніки і зв’язку Українського державного центру позашкільної освіти.

Оргкомітет, педагогічні колективи Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування та Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді створили оптимальні умови для успішного старту та перебігу змагань.

Бажаємо всім учасникам Всеукраїнських змагань продемонструвати свої знання та уміння в галузі радіоелектроніки, творчого підходу до радіоконструювання та відкриттів нових горизонтів у радіоелектроніці!