20-22 березня у м. Києві на базі Навчально-виховного комплексу допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді Солом’янського району (за адресою вул. Курська, 15А) відбулися Відкриті міські змагання учнівської молоді з судномодельного спорту. Змагались юні судномоделісти старшої вікової групи віком до 18 років. Всього у заході взяли участь дев’ять команд з різних районів міста Києва та Київської області, загалом – більше 40 учасників.

Команда Українського державного центру позашкільної освіти після ретельної підготовки також взяли участь в міських змаганнях. У командній першості судномоделісти нашого закладу посіли ІІІ місце.

Вихованець судномодельного гуртка УДЦПО Вікентьєв Ілля в індивідуальному заліку посів ІІ місце у класі моделей EСО mini.

В програмі міських змагань відбулась цікава лекція з історії сучасного судноплавання. Її прочитав для учасників змагань президент Федерації судномоделювання та судномодельного спорту України, завідувач судномодельної лабораторії Українського центру позашкільної освіти Демиденко Сергій Степанович, розповівши про воєнно-морський флот України з демонстрацією моделей суден.

Організатори запрошують на продовження змагань учасників молодшої групи (віком до 12 років) у наступну п’ятницю – 27 березня.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA99OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA