27-29 березня 2015 р. у м. Києві відбулись відкриті змагання на Кубок України з радіокерованих автомоделей серед учнівської молоді (у приміщенні). Паралельно зі змаганнями на Кубок України пройшли й змагання чемпіонату України з радіокерованих автомоделей (у приміщеннях). Захід організований Українським державним центром позашкільної освіти, Національною українською федерацією автомодельного спорту, Товариством сприяння обороні України, Спеціалізованою школою №304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва. У змаганнях взяли участь 10 команд позашкільних навчальних закладів України, які представили моделі шосейних та позашляхових (баггі) перегонів. Автомодельні змагання стали наймасовішими в історії незалежної України – вони зібрали 247 учасників з усіх її куточків: Дніпропетровської, Вінницької, Запорізької, Миколаївської, Одеської,  Рівненської,  Черкаської,  Харківської,  Хмельницької  областей  та м. Києва.

Перший день почався з шалених швидкостей (до 80 км/г) з високою динамікою розгону, карколомних віражів, подолання перешкод. У другий день змагання проходили в класах позашляхових перегонів (баггі), відбулись кваліфікаційні та фінальні заїзди. Чемпіонство в шосейних класах третього дня також проходило захоплююче, суміщаючи в собі змагання інженерної думки та спортивної майстерності.

У результаті трьохденної боротьби переможцями у Відкритих змаганнях на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти в класах позашляховиків та в шосейних класах стала команда Українського держаного центру позашкільної освіти, яка також перемогла й у чемпіонаті України. Кожний учасник намагався додати до переможних балів команди свої, навіть незначні, бали, які в сумі дали очікувану перемогу! Наша команда найкраща ще й тому, що змогла підготувати найбільші змагання в автомодельному спорті. Підсумкова таблиця змагань виглядає таким чином:

Переможець в боротьбі за Кубок України – команда Українського державного центру позашкільної освіти;

Срібний призер – команда Дніпропетровської області;

Бронзовий призер – команда Хмельницької області.

         У змаганнях чемпіонату України (у шосейних перегонах) перемогла команда м. Києва.

         Друге місце – команда м. Павлограда (Дніпропетровська область);

         Третє місце – команда Запорізької області.

У змаганнях чемпіонату України (у позашляхових перегонах) також перемогла команда м. Києва.

Друге місце – посіла команда Одеської області;

Третє місце – команда Харківської області.

Ініціатори змагань висловлюють велику подяку директору спеціалізованої школи № 304 Шуть Анні Єлізарівні за допомогу в організації та проведенні всеукраїнських змагань. Всі разом досягли мети зробити дітей, які взяли участь у змаганнях, щасливими, а тому й усі дорослі залишились задоволеними.

2345678910