16-17 квітня 2015 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, організований Українським державним центром позашкільної освіти. В конкурсі взяли участь 40 учасників, які представили тринадцять регіонів України, а саме: Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Кіровоградську, Львівську, Одеську, Рівненську, Сумську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську області та м. Київ.

Усіх учасників конкурсу на його відкритті привітала заступник директора Українського державного центру позашкільної освіти Левіна Ірина Єгорівна, а вихованці гуртка «Брейк-дансу» задали тон змаганням своїм динамічним батлом.

Учасники конкурсу (віком від 6 до 10 років) пройшли кілька конкурсних етапів, на яких вони виготовляли різноманітні моделі, демонстрували свою технічну підготовку, випробовували літаючі моделі власноруч виготовлених планерів.

В перервах між змаганнями на учасників чекала цікава розважальна програма. Перший день конкурсу завершився екскурсійною програмою по історичним пам’ятним місцям Києва, під час якої гості столиці познайомились з його мальовничими куточками, славним минулим міста, стародавньою та сучасною архітектурою вулиць, затишним Голосіївським парком.

В той час, коли журі, що складалось з найдосвідченіших педагогів позашкілля технічного напрямку, підводило підсумки індивідуальної та командної першості, конкурсанти приймали участь у патріотичній акції. Вони розмалювали близько 30 чашок для поранених військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в госпіталях Києва та області. Тепер бійці теплими словами згадуватимуть дітей, які прикрасили яскравими патріотичними малюнками чашки для чаю та написали свої імена на кожній з них. Особливо приємно отримати такий подарунок хлопцям, які святкують на днях свій день народження, адже спеціально для них написали й побажання.

За сумою набраних очок, в командній першості перемогли:

перше місце зайняла команда Сумської області;DSC02383DSC02392DSC02397DSC02399DSC02407

друге місце – команда міста Києва;

третє місце – команда Рівненської області.

Працівники Центру показали учасникам змагань роботу в гуртках Українського державного центру позашкільної освіти та виставки дитячих робіт художньо-естетичного та науково-технічного напрямків. Дітям особливо сподобалось відвідання гуртка історичної реконструкції, де вони поринули в історію середньовіччя та на прощання сфотографувались з лицарями у повному військовому озброєнні.

Бажаємо всім учасникам Всеукраїнського конкурсу-змагання з початкового технічного моделювання удосконалення своїх умінь та нової зустрічі на змаганнях у наступному році.