23-26 квітня 2015 року у м. Полтаві відбулись Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту («М» – швидкісні радіокеровані). У змаганнях взяло участь 59 учасників (серед них 15 тренерів та 7 суддів) з восьми регіонів України: Волинської, Івано-Франківської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської областей та міста Києва.

На відкритті змагань з вітальним словом виступили: Деміденко Сергій Степанович, президент Федерації судномоделізму і судномодельного спорту України; Василенко Василь Іванович, голова Полтавської обласної організації Товариства сприяння обороні України; Мелікішвілі Георгій Іванович, голова Полтавського обласного осередку Федерації судномоделізму і судномодельного спорту України. Перед початком змагань усі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв України.

Змагання відбулись в акваторії мальовничої річки Ворскли. В змаганнях взяли участь призери Чемпіонатів світу та Європи: Майстер спорту Примаков Юрій, Майстер спорту Устінов Олег, кандидат в Майстри спорту Борщ Дмитро; кандидат в Майстри спорту Берека Андрій; кандидат в Майстри спорту Кравченко Гліб.

У командному заліку юні судномоделісти показали наступні результати:

1 місце зайняла команда Полтавського міського центру позашкільної освіти (тренер – Мелікішвілі Георгій Іванович);

2 місце – команда Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти «Лідер» (тренер Бегма Олександр Іванович);

3 місце – команда Глухівського міського центру позашкільної освіти Сумської області(тренер –Грудина Микола Михайлович).

 

Одночасно з Всеукраїнськими змаганнями проводився Кубок України, моделі секції «М», в якому також взяли участь Чемпіони світу та Європи: Майстер спорту міжнародного класу Громов Євген з м. Дніпропетровська; Майстер спорту міжнародного класу Коваленко Андрій з м. Києва.

 

Переможцем змагань у класі ECO mini expert став Терещенко Ілля (команда Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти «Лідер»);

 

Переможцем змагань у класі ЕСО expert став Берека Андрій (команда Полтавського міського центру позашкільної освіти);

 

Переможцем змагань у класі ECO TEAM mini стала команда Полтавського міського центру позашкільної освіти у складі Берека Андрій, Сахаров Микита, П’ятак Ілля.

Бажаємо всім учасникам змагань сім футів під кілем!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA