24 квітня 2015 року у м. Києві в авіамодельному спорткомплексі аеродрому «Чайка» проходив другий етап Кубку України з моделей «Повітряного бою» 2015 року «Київська весна». Змагання, організовані Федерацією авіамодельного спорту України та Центральним спортивно-технічним клубом авіаційного моделізму Товариства сприяння обороні України, зібрало дванадцять пілотів з Житомирської та Київської областей та міста Києва.

Змагання проходили у сонячний безвітряний день, що спонукало учасників до яскравих та безкомпромісних двобоїв. Цього дня, вперше у 2015 році, проводились тренувальні стрибки українських спортсменів-парашутистів, а також польоти пілотажних літаків. Аеродромне життя відновилось після тяжкої та довгої воєнної зими.

У першому двобої представник Українського державного центру позашкільної освіти Міленін Данило зійшовся з призером Кубку світу 2015 року серед юнаків Редюком Іллєю та переграв його по польотному часу, але, завдяки двом відрубам стрічки у Іллі та одного у Данила, перемогу в бою одержав майстер спорту Редюк Ілля з м. Сквири Київської області. У другому двобої жеребкування звело Данила з спортсменом із Житомира Тихоновим В’ячеславом. Перемогу одержав Данило Міленін, завдяки маневру польоту «на спині». Данило не «віддав» свою стрічку, але на 8 секунд перебрав польотного часу.

Таким чином, вихованець Українського державного центру позашкільної освіти Данило Міленін посів друге місце серед юнаків у другому етапі Кубку України з моделей «Повітряного бою» 2015 року «Київська весна», здобувши право взяти участь у наступному етапі Кубку України, який відбудеться 8-9 травня у м. Тернополі. Побажаємо юному спортсмену-авіамоделісту нових успіхів у небі!

23456