1-6 травня 2015 року, в м. Стрий Львівської області відбулись Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (кордові моделі), організовані Українським державним центром позашкільної освіти, Львівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді, Стрийською станцією юних техніків та Національною українською федерацією автомодельного спорту.

У змаганнях взяли участь сім команд з Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської областей, міста Стрия Львівської області та Христинівки Черкаської області.

Змагання з кордових автомоделей це класика автомодельного спорту. Всі автомоделі виготовляються власноруч і кожний гуртківець позашкілля гордий за свою роботу! Кордове автомоделювання вищий щабель інженерної думки, адже мікродвигуни мають швидкість 36000-42000 обертів за хвилину. А це означає, що їх поршень має бути виготовленим з точністю до 0,001міліметрів та рухатися догори-вниз 600-700 раз на секунду!

Національна українська федерація автомодельного спорту одночасно провела змагання й юних автомоделістів, і досвідчених спортсменів, а саме: 1-й етап чемпіонату України з автомодельного спорту (кордові моделі) та Чемпіонат України з автомодельного спорту серед юнаків (кордові моделі). Тому юні конструктори змогли отримати безцінний багаторічний досвід й одночасно показати свої можливості! Змагання автомоделей відбулись на базі одного з найкращих кордодромів Європи, який має діаметр 20 метрів.

Після напружених шестиденних перегонів, в командному заліку визначились переможці:

Перше місце – команда Черкаської області;

Друге місце – команда Львівської області;

Третє місце – команда Хмельницької області.

      Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в оволодінні новими швидкостями всім учасникам змагань! Висловлюємо щиру подяку організаторам змагань Стрийській міській Станції юних техніків. Дякуємо тренерам та керівникам команд, що знайшли можливість підготувати та привезти дітей на змагання.

12 (1)13 (1)14 (1)151617181920212223