4 березня 2023 року на базі Центру науково-технічної творчості молоді «СФЕРА» міста Києва при підтримці Федерації авіамодельного спорту України був проведений третій етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі у приміщенні) F1N. 27 учасників з м. Києва та Київської області прийняли участь у змаганнях з метальних планерів. В особистому заліку перше місце у класі метальних планерів F1N посів Олег Мерзлюк, вихованець Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» Київської області.

   Під час змагань для керівників авіамодельних гуртків було проведено семінар-практикум з запуску та регулювання метальних планерів класу F1N, а також суддівства цих змагань. По підсумкам семінару від учасників була подана пропозиція в цьому році провести Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі у приміщенні) в очному форматі та запросити фахівців з цього класу моделей, для обміну досвідом виготовлення та запуску метальних планерів.

   Дякуємо усім учасникам змагань, колективу Центру науково-технічної творчості молоді «СФЕРА» та Федерації авіамодельного спорту України за вдалий початок Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі у приміщенні).