31 березня 2023 року у м. Києві на базі Українського державного центру позашкільної освіти спільно з Інжиніринговою школою #brobots був проведений перший-очний етап Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. Участь у заході взяли вихованці гуртків радіоелектронного конструювання з міста Рівного, Києва та команда Українського державного центру позашкільної освіти.

 

Захід проводився серед учасників двох вікових категорій: молодша – до 15 років, старша – до 18 років. Учасники відповідали на 20 теоретичних запитань з основ електро- і радіотехніки та виконували практичне завдання: на спеціальній макетній платі запаювали деталі, виконували їхнє з’єднання і демонструвати працездатність пристрою. Чим менший час затратив учасник на збирання схеми, тим більше балів він отримував за цей етап.

Виконання завдань оцінювало досвідчене журі: Михальчук Алла Василівна з м. Рівне, Мироненко Володимир Іванович з м. Києва, Міхеєв Володимир Олексійович з м. Києва.

За сумою результатів теоретичного завдання були визначені призери в особистій першості:

  • в молодшій групі - Шарапов Северіан, член команди Українського державного центру позашкільної освіти та Кушнєров Максим з команди м.Рівне.
  • в старшій групі - Шевчук Михайло, член команди м. Києва (1) та Шерстобаєв Платон, член команди м. Києва (2).

В практичній частині найкращі результати серед молодшої групи показали: Левшиць Леонід і Шарапов Северіан, члени команди Українського державного центру позашкільної освіти.

Змагання ще триватимуть до 15 квітня в онлайн форматі, де візьмуть участь команди з різних регіонів України.

Вітаємо переможців першого етапу та бажаємо юним радіоаматорам творчих успіхів, підвищення рівня конструкторської майстерності та нових перемог!