З 30 березня по 02 квітня 2023 року у м. Києві на базі Київського палацу дітей та юнацтва в рамках проведення Чемпіонату України з автомодельного спорту –1 етап (трасові моделі, міжнародні класи, ІІІ ранг) відбулися Всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді (юніори до 18 років) очні, змагання проводилися Українською федерацією автомодельного спорту зі статусом «Національна» згідно угоди про співпрацю з Українським державним центром позашкільної освіти.

 

У змаганнях взяли участь 39 вихованців гуртків автотрасового моделювання, які представляли команди Дніпропетровської, Волинської (2 команди), Чернігівської областей та м.Київа (2 команди). Вікова категорія учасників змагань – юніори до 18 років.

В особистій першості найкращі результати показали:

 у класі моделей «Вантажівка»:

  1. Одненко Гліб, вихованець Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
  2. Зімін Євген, вихованець Київського палацу дітей та юнацтва;
  3. Фатєєв Данило, вихованець Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

у класі моделей «PR-24»:

  1. Одненко Гліб, вихованець Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
  2. Госко Олександр, вихованець центру позашкільної освіти Волинської обласної ради;
  3. Ключніков Максим, вихованець Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Переможці були нагороджені медалями, кубками та дипломами відповідних ступенів УДЦПО.

В командному заліку призові місця вибороли: команда Чернігівської області, Київського палацу дітей та юнацтва та команда Волинської області. Грамотами УДЦПО за підготовку вихованців були нагороджені керівники команд Чернігівської, Волинської та м.Києва.

Вітаємо переможців та призерів, бажаємо юним автомоделістам вдалих стартів, мирного неба та нових перемог!