З метою подальшого розвитку радіоспорту в Україні серед учнівської молоді, підвищення рівня фізичної підготовки та технічної і практичної майстерності учасників з 27-30 квітня 2023 року у лісових масивах Дубенського району Рівненської області відбувся Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації. Участь у заході взяли команди з різних регіонів України: Волинської, Вінницької, Донецької, Сумської, Київської, Хмельницької, Іван-Франківської областей та м. Києва.

Команду Українського державного центру позашкільної освіти представляли вихованці гуртка «Спортивна радіопеленгація», яку очолював керівник Сергій Братчук.

Відповідно до Програми проведення Чемпіонату змагалися юнаки та дівчата віком від 12 до 16 років. Під час змагань юні спортсмени на дистанції мали одночасно продемонструвати фізичну витривалість, спритність, кмітливість та знання з орієнтування на місцевості.

По підсумкам змагань команда міста Києва посіла перше місце, а керівник команди Сергій Братчук в особистому заліку здобув третє місце на діапазоні 144МГц.

Вітаємо наших переможців та бажаємо, щоб ця перемога не буде останньою, нехай кожне Ваше старання і наполеглива праця обов’язково призводять до призових місць і заслуженим нагородам!