06 – 08 жовтня 2023 року у м. Сміла Черкаської області на акваторії р. Тясмин (у зоні активного відпочинку «Галактика») відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) на Кубок УДЦПО з судномодельного спорту («S» – радіокеровані яхти) (ІV ранг)

Організаторами заходу були: Український державний центр позашкільної освіти, громадська організація «Федерація судномоделізму і судномодельного спорту України» у партнерстві з комунальним закладом «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».

У заході взяли участь 5 команд закладів позашкільної освіти з Київської, Черкаської, Херсонської областей. Всього у змаганнях взяли участь 10 учасників, 5 тренерів-керівників, 7 суддів.

Під час заходу були проведені перегони радіокерованих яхт у класах: F5-Пю та F5-Ею, які для свого руху використовують тільки енергію вітру, кожна модель виготовлена вихованцем, це шедевр інженерної думки та конструктивних особливостей. Протягом трьох днів учасники мали можливість продемонструвати свої вміння, обмінятись знаннями та досвідом.

За рішенням суддівської колегії у командному заліку посіли:

1 місце – команда Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси (тренер-керівник команди – Коваль Андрій Володимирович);

2 місце – команда Черкаського політехнічного фахового коледжу (тренер-керівник команди – Начаєв Петро Веніамінович);

3 місце – команда гуртку «Крейсерський яхтинг» Переяславського клубу юних моряків.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, медалями, дипломами Українського державного центру позашкільної освіти.

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту та бажаємо юним спортсменам успіхів у підкоренні нових спортивних вершин! Слава Україні!

Щиро дякуємо всім організаторам Всеукраїнських змагань, які створили належні умови для їх проведення, та неповторну атмосферу справжнього свята на воді. Велика подяка колективу Зони активного відпочинку «Галактика» у м. Сміла