Протягом жовтня 2023 року в онлайн форматі був проведений Всеукраїнський конкурс з робототехніки.

Конкурс проводився з метою розвитку інноваційних напрямів STEM–освіти, популяризації світового досвіду науково-технічної творчості через освітні проекти з робототехніки, електроніки, програмування роботизованих систем, створення умов для виявлення творчого і винахідницького потенціалу учнівської молоді.

У заході брали участь здобувачі позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти з Вінницької, Київської, Одеської, Полтавської, Сумської, Хмельницької, Херсонської, Чернівецької областей та м. Києва. На розгляд журі було надіслано 50 відеопрезентацій з проєктами учасників.

Конкурс з робототехніки — це конкурс освітніх інновацій та сучасних технологій у сфері освіти та просто чудовий спосіб познайомитися із світом робототехніки та інженерії. Учасники представляли власні проєкти у номінаціях:

«ТРИВИМІРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ»; «ФРІСТАЙЛ» – технічне конструювання пристроїв, роботів або самохідних машин; «SCRATCH-ПРОЄКТ» – «Роботи, що наближують нашу перемогу» (роботи-авіатори, роботи на акваторіях, роботи-сапери, роботи-пожежники, роботи-ліквідатори тощо); «РОБОРЕЙСІНГ» – конкурс на швидкість проходження треку автоматичного саморобного пристрою.

Переможці Конкурсу нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів Українського державного центру позашкільної освіти.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у робототехніці!