30 листопада 2023 року у місті Києві на базі Українського державного центру позашкільної освіти були підведені підсумки фіналу з малюнків Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», присвяченого Дню Збройних Сил України.

Метою конкурсу було надання моральної підтримки воїнам, поширення патріотизму та громадянської свідомості і відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до рідного краю, родинного вогнища та національної культури, розвиток і підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей.

Участь у конкурсі взяли вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної освіти та інших закладів освіти України.

Цьогоріч було подано 1535 дитячих робіт з 22 регіонів України, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та міста Києва. Були представлені роботи у розділах: образотворче мистецтво та поезія (вірші) присвячені значущим подіям захисту України.

970 неповторних малюнків та 565 неперевершених віршів були подані на розгляд журі.

Глибина думок, громадська позиція дітей та їх недитяче ставлення до подій, які відбуваються зараз на території нашої держави, дуже вразила організаторів та журі конкурсу.

Визначити переможців із такої кількості робіт було дуже непросто, адже кожен малюнок чи вірш насичені справжнім патріотизмом та надзвичайною енергетикою.

Сюжети малюнків різноманітні, яскраві та майже у кожному зустрічається захисник чи захисниця з українським прапором, янголи і берегині… А дитячих віршах написані щирі та проникливі слова про безмежну віру у ЗСУ і нашу Перемогу! Про вболівання за кожного нашого захисника, про мрію за сильну, вільну, незалежну Україну.

Перемоги, мирних успіхів і творчого натхнення Вам, дорогі наші діти!

Все буде Україна!

Наказ про підсумки – на сайті УДЦПО https://udcpo.com.ua/nakazy_xen/

Посилання на електронні Дипломи – на останній сторінці підсумкового Наказу

Відео з малюнками переможців тут: https://youtu.be/RKmVJDFM8JY?si=RphcgoeghWEUFyRj