31 березня цього року на базі Українського державного центру позашкільної освіти відбулося урочисте відкриття Всеукраїнських змагань учнівської молоді радіоелектронного конструювання. Змагання проводяться в двох вікових категоріях: молодша – до 15 років та старша – до18 років.

В даному етапі змагань взяли участь команди Рівненської області, Навчально-виховного комплексу допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді, Київського палацу дітей та юнацтва міста Києва та команда Українського державного центру позашкільної освіти.

Протягом 30 хвилин учасники відповідали на запитання теоретичного заліку, далі проводилась практична робота, яка включала пайку радіоелектронного пристрою по принциповій схемі. Даний етап роботи складав 90 хвилин. Якість пайки не враховувалась, а враховувався тільки затрачений час.

В першому етапі змагань найкращі результати показали:

Яремчук Максим, учасник молодшої вікової групи команди Рівненської області;

Строілов Андрій, учасник старшої вікової групи команди Навчально-виховного комплексу допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва.

З вітальним словом виступив заступник директора УДЦПО Юрій Демедюк, який підкреслив важливість змагань як елемента розвитку SТЕМ-освіти та побажав, щоб у наступні роки Всеукраїнські змагання проводилися в очному форматі, а здобутті знання та навички знадобились для розвитку України під мирним небом.

УДЦПО бажає учасникам творчих успіхів та гарних результатів в ході змагань!