19 травня 2024 року у м. Києві на картодромі Картинг-клуб “SkyMall Karting Kyiv” відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (молодші, старші юнаки) з картингу (очні).

Змагання проводились в особистому заліку. Змагання з шосейно-кільцевих перегонів на картах класу «хобі карт» проводились у 4-х вікових групах – молодші юнаки 6-8 років, старші юнаки 9 – 11 років, юніори 12-16 років, дорослі – 17 -25 років та окремому заліку серед дівчат.
Переможцями стали:

  • у категорії молодші юнаки Гарумов Ільяс – вихованець Навчально-виховного комплексу допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва;
  • старші юнаки – Боєцький Тимофій – вихованець Дитячо-юнацької школи «Автомобіліст» м. Києва;
  • юніори – Коваль Андрій – вихованець Дитячо-юнацької школи «Автомобіліст» м. Києва;
  • дорослі – Салімов Михайло – вихованець Київської міської дитячо-юнацької спортивно-технічної школи з автомотоспорту ТСО України;
  • серед дівчат – Гусарова Кіра – вихованка Київської міської дитячо-юнацької спортивно-технічної школи з автомотоспорту ТСО України.

У змаганнях прийняло участь 36 учасників (5 команд).

Почесні гості у вітальному слові відзначили значимість військово-патріотичного виховання молоді та роль картингу у цьому процесі, як професійної орієнтації молоді, свідомого вибору майбутньої професії та формуванню впевненості в суспільній корисності діяльності з підготовки до захисту України.

Організатори заходу: Український державний центр позашкільної освіти спільно з Київською міською дитячо-юнацькою спортивно-технічною школою з автомотоспорту Всеукраїнська громадська організація Товариство сприяння обороні України.
Організатори вітають учасників та призерів змагань, бажають подальших успіхів та нових перемог!