Сьогодні, 4 червня у День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, працівники Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді долучилися до Всеукраїнської акції „Голоси дітей”, започаткованою першою леді Оленою Зеленською.

Ця акція присвячена пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна. Це день, коли Україна та світ згадують маленьких янголят, які зараз охороняють своїх рідних з небес.

З дня повномасштабного вторгнення армії РФ на територію України внаслідок збройної агресії Росıї загинуло близько 550 дітей. Тільки за офіційними даними Офісу Генерального прокурора в Україні станом на сьогодні 1394 дітей отримали поранення, понад 2000 зникли безвісти,19 505 примусово депортовані на територію держави-агресора. Ці цифри не є остаточними й повними, адже кількість вбитих, поранених та викрадених російськими окупантами дітей на окупованих територіях України достеменно невідома.

Серед останніх злочинів російських агресорів, внаслідок яких постраждали діти: 25 травня внаслідок удару по «Епіцентру» в Харкові разом з мамою загинула 12-річна Марія Мироненко з сім’ї волонтерів. 25 травня внаслідок обстрілів м. Харків отримав поранення 13-річний хлопчик. 26 травня внаслідок обстрілу окупантами РФ с. Богуславка Ізюмського району Харківської області постраждали двоє хлопчиків віком 9 та 12 років. В ніч з 30 на 31 травня внаслідок влучання ворожої ракети в житловий будинок у Харкові отримали поранення діти 11 і 12 років.

Ми не забудемо жодне безневинне янголятко, жодного українця, чиє життя забрала війна. Нехай дзвоники, які сьогодні лунають по Україні, будуть нам нагадуванням та пам’яттю про кожну та кожного.