З 25 до 30 червня у м Чернівці відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі) (IV ранг). У заході взяли участь 8 команд з Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Київської, Сумської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Всього у змаганнях взяли участь 44 учасники.

За підсумкам змагань перші місця у польотах класичних та малих форм вільнолітаючих моделей виборола команда  Чернівецького центру юних техніків імені Леоніда Каденюка. Друге місце у класичних формах вільнолітаючих моделей посіла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Львівської міської ради, третє місце – команда  Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «ШАНС» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області. Друге та третє місце у польотах вільнолітаючих моделей малих форм  вибороли команди Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «ШАНС» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області та Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Під час закриття змагань силам ППО Західного регіону було передано дрон-приманку, який був  сконструйований гуртківцем  Чернівецького центру юних техніків імені Леоніда Каденюка Арсенієм Коломійцем під керівництвом керівника авіамодельного гуртка Олександра Солонецького.

За результатами Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі) (IV ранг) буде сформована збірна команда України юніори з авіамодельного спорту, яка візьме участь у чемпіонаті Європи серед юніорів з 06 по 10 серпня у Північній Македонії.

Побажаємо успіхів нашим юним пілотам та пілотесам!