Гурток «Класичного танцю»

Класична хореографія це основа, на якій тримається все танцювальне мистецтво. Пізнавши всі його тонкощі, ви зможете опанувати будь - яким жанром, який вам по душі.

докладніше

Гурток бального танцю

 

докладніше

Гурток англійської мови

Навчання у гуртку сприяє формуванню та розвитку мовної компетенції та творчого потенціалу дітей віком від 6 до 18 років. Створені позитивні умови сприяють вивченню іноземної мови та адаптації дитини у світі.

докладніше

ЛОГІКА ТА АНГЛІЙСКА МОВА

С першими ранковими промінчиками сонечка ми з радістю зустрічаєм діточок у дивовижній країні Агапе! Наші вчителі – це добрі феї та провідники в дивовижний світ знань, котрі допоможуть дитині полюбити вчитись і оточать турботою, добротою та любов'ю!

докладніше

Гурток «Ключі до розкриття талантів»

Освітній  процес гуртка «Ключі до розкриття талантів» проходить таким чином, щоб кожна дитина максимально реалізовувала свій творчий потенціал. На заняттях кожна дитина знаходить для себе напрямок для розвитку: створення іграшок чи модних аксесуарів;  пошив та оздоблення одягу для себе чи для Барбі;  в’язання гачком чи спицями;  вишивання нитками чи бісером;  валяння чи ліплення з штучної глини;  декупаж чи малювання.  

докладніше

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Під час навчання вихованці знайомляться з основами образотворчого мистецтва, прийомами користування професійними художніми матеріалами та техніками: живопису (акварель), графіки (графітний олівець, вугілля та ін.), скульптури (пластилін).

докладніше

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ЕСТРАДНО-ДУХОВИЙ ОРКЕСТР

У гуртку займаються діти віком від 3 до 25 років. Всі гуртківці набувають навичок гри на різних музичних інструментах, таких як: фортепіано, саксофон, гітара, блок флейта, скрипка, віолончель, різноманітні ударні інструменти.

докладніше

ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ «БОЖА КОРІВКА»

Сьогодні це більше чим театр чи творча майстерня. Для наших акторів – це не просто хобі або зацікавленість. Це  їх покликання! Тут вони вчаться грати, співати, танцювати, виступати, імпровізувати! Вони приміряють нові образи, пробують себе у різних жанрах, розкривають свої таланти, щоб поділитися  ними і передати незвичний емоційний заряд кожному глядачу.

докладніше

ТАЕКВОНДО

Таеквондо –це не закостеніла догма, а мистецтво що постійно трансформується і развивається разом з суспільством. Це найбагатший арсенал технічних прийомів, взятих із попередніх стилів давньо корейських бойових мистецтв і трансформованиї сучасним стилем життя. У цілому – це і швидкість сучасного життя, і енергія юності, і мудрість давнини.

докладніше

ГУРТОК ТЕАТРАЛЬНИЙ

На уроках діти виконують мовні тренінги, вивчають багато скоромовок та віршів; діють у запропонованих обставинах, передають вказані емоції. Працюють над вивченям своїх ролей у постановках. 

докладніше

ВОКАЛЬНО - IНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ГУРТОК OLYMPIC SCHOOL / ЗВУКОЗАПИС ТА АРАНЖУВАННЯ

Вокально - інструментальний гурток Olympic School заснованний на засадах сучасної української естради, використовує у методиках навчання як визнані світові, так і сучасні основи вокального - інструментального мистецтва.

докладніше