Гурток «Юні дослідники»

Метою роботи гуртка є впровадженням елементів STEM-освіти в закладах позашкільної освіти. Діти набувають знань, умінь та навичок під час проведення дослідів та експериментів, вивчаючи навколишній світ.

докладніше

АВІАМОДЕЛЮВАННЯ

В гуртку авіамоделювання вчаться конструювати, виготовляти та запускати у повітря вільнолітаючі, кордові та радіокеровані моделі літаків, приймають участь у змаганнях, виставках та конкурсах з авіамодельного та ракетомодельного спорту.

докладніше

СУДНОМОДЕЛЮВАННЯ

Мета роботи гуртка полягає у ознайомленні вихованців із принципами суднобудування, сприянні їх професійного самовизначення, прищепленні любові до праці, що дасть змогу вивести Україну на конкурентоспроможний рівень ринку ідей, винаходів. Проектування новітніх моделей водної техніки.

докладніше

СТОЛЯР

Особливістю гуртка є не тільки освоєння професії, але й вивчення історичної ретроспективи столярних виробів. У підлітків викликає захоплення виготовлення як сучасних дерев’яних виробів, так і оздоблення яскравих лицарських щитів та іншого спорядження середньовічних воїнів, предметів побуту городян минулих епох, занурення в історію свого народу через вивчення традиційної української професії.

докладніше

Гурток «Розвиток математичних здібностей»

Метою роботи гуртка є формування компетентностей особистості засобами математики.

докладніше

ІСТОРИКО-ТЕХНІЧНЕ СТЕНДОВЕ МОДЕЛЮВАННЯ

Гурток був заснований більше 20 років тому, коли в Україні набуло розповсюдження найбільш масове у світі захоплення стендовим моделюванням зразків техніки (літаків, кораблів, автобронетанкової техніки), фігур старовинних вояків та архітектури.

докладніше

ІСТОРИЧНА РЕКОНСТРУКЦІЯ

Мета гуртка: популяризація самобутнього етнокультурного простору XII-XVI століття; залучення учнівської молоді до збереження історико-героїчної спадщини народу. Демонстрація зразків різних видів мистецтва відповідних історичних епох. Заохочення юних громадян України до вивчення історії та ознайомлення з місцями бойової слави предків.

докладніше

КАРТИНГ

Освітній процес гуртка картингу спрямований на формування у дітей та підлітків техніко-технологічних знань, розширення їхнього політехнічного світогляду, конструкторської, експериментальної та винахідницької діяльності, реалізації здібностей, розвитку вмінь, навичок технічного моделювання та конструювання.

докладніше

Гурток «Історична реконструкція»

Метою роботи гуртка передбачено залучення учнів до науково-дослідницької роботи та сприяння у підготовці до вступу у вищі навчальні заклади, а також активну участь учнів у масових заходах що проводяться в Україні та в країнах близького та далекого зарубіжжя.

докладніше

Гурток «Юні мовознавці»

Метою роботи гуртка є залучення вихованців до поглибленого вивчення української мови, духовного і морального зростання особистості, формування національних і загальнолюдських культурних цінностей, виявлення філологічних та науково-дослідницьких здібностей обдарованої молоді.

докладніше