ГУРТОК АВІАМОДЕЛЮВАННЯ


Авіамоделювання - поширений вид технічної творчості.

Це одне з улюблених занять учнівської молоді, масовий технічний вид спорту, який допомагає ознайомитися зі світом авіації.
Заняття в гуртку розвивають у дітей інженерні навички, поглиблюють знання з математики, фізики, хімії, креслення та інших дисциплін, допомагають організувати змістовне дозвілля.

У вихованців гуртка формується інтерес до творчості та комунікативні якості, виховується патріотизм, любов до України, гордість за її досягнення.


Мета роботи гуртка полягає в ознайомлені вихованців з принципами авіабудування, сприянні їх професійному самовизначенню, прищепленні любові до праці, що гарантує успішне навчання у професійній та вищій школі. Підготовка компетентних авіаконструкторів дасть можливість вивести Україну на конкурентоспроможний рівень ринку ідей, винаходів,проектування новітніх моделей авіаційної техніки.

Більше 100 учнів за 5 років роботи


Вихованець гуртка Кучер Микола став чемпіоном Європи серед юніорів з авіамодельного спорту на чемпіонаті у Болгарії, а вихованець гуртка Побийпеч Макар на тому - ж змаганні виборов срібло та виконав норматив Майстера спорту України.


У 2020 році вихованець гуртка Міленін Данило виконав норматив Майстера спорту на Чемпіонаті України з авіамодельного спорту 2020року.


 


У НАС ДІТИ НАВЧАТЬСЯ


  • Навчаться будувати літаки, ракети, повітряні змії, регулювати їх, запускати у повітря, а також приймати участь у змаганнях з авіамодельного спорту з особисто виготовленими авіаційними моделями.

  • Навчаться користуватися інструментами ручної праці для столярних і слюсарних робіт, такими як: лобзик, пилка, молоток, плоскогубці, напилок, викрутка, рубанок тощо.

  • Навчаться користуватися вимірювальними і креслярськими інструментами.

  • Отримають знання та навички з використання двигунів внутрішнього згорання, виготовленню та ремонту ДВЗ різних типів.

  • Навчаться виконувати роботи на деревообробних та металообробних верстатах.

  • Навчаться читати прості креслення та отримають навички з кресленнями та роботи з технічною документацією.


МІЛЕНІН ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ
завідувач лабораторією авіамоделювання


Просту літаючу модель вихованець може виготовити за один тиждень навчання, а навчитися керувати кордовою чи радіокерованою моделлю літака можливо за 2-3 місяці, використовуючи компьютерний симулятор.

 

+38 (099) 190 89 85


РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

  • вівторок:  16:00 - 17:45

  • середа:  16:00 - 17:45

  • четвер:  16:00 - 17:45

Кабінет 406

ЗАПИШІТЬСЯ ЗАРАЗ

Ваше ім'я

Ваш email

Ваш телефон